Zimowe buty robocze, gdzie kupić ?

Maciej Piwowski
01.12.2015

Buty robocze przede wszystkim muszą być bezpieczne. Szczególne cechy powinno posiadać obuwie przeznaczone do pracy w czasie zimy w trudnych warunkach panujących na zewnątrz pomieszczeń. Nie ulega wątpliwości, że obuwie to jeden z najbardziej istotnych elementów wyposażenia pracownika niezależnie od tego, czy jest zatrudniony na przykład na budowie czy wewnątrz budynku.

W ofercie sklepu są dostępne zarówno buty wysokie, jak i trzewiki. Obuwie zostało wykonane z wysokogatunkowej skóry – dotyczy to zdecydowanej większości modeli – gwarantującej nieprzemakalność. Jest wodoodporne i wygodne w noszeniu.

Zimowe buty robocze, czyli o kompleksowym zabezpieczeniu stóp

Stopy wymają szczególnego zabezpieczenia przed urazami mechanicznymi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu polimerowych podnosków, które zapewniają ochronę nawet wówczas, gdy uderzenia osiągną około dwustu J. Większość modeli (na przykład trzewiki) posiada wkładkę antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. W wysokich butach roboczych jest ona nie tylko wykonana z kompozytowego włókna składającego się z wielu warstw, ale także wzmocniona za pomocą ceramiki pokrywającej te włókna.

Zimowe buty robocze – oprócz podnoska – mają doskonale wyprofilowaną podeszwę zapewniającą wyjątkową amortyzację w części piętowej oraz antypoślizgowość i antyelektrostatyczność. Poza tym podeszwy są w stu procentach odporne na oleje, węglowodory, rozpuszczalniki lub inne roztwory. Jeżeli kontakt podeszwy z gorącym podłożem nie będzie trwał dłużej niż jedną minutę, to wytrzyma ona nawet temperaturę 300°C.

Wysoka jakość zimowych butów roboczych gwarancją bezpieczeństwa

Fakt, że zimowe buty robocze zostały wykonane z najlepszych materiałów, stanowi rękojmię bezpieczeństwa. Spełniają one wszystkie najnowsze normy (EN ISO 2004), a to oznacza jednocześnie, iż stawiane im wymagania zostały spełnione. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują także właściwą cyrkulację powietrza, dopasowanie się obuwia do kształtu stopy, a zastosowane ocieplenie sprawia, że buty stanowią doskonałą ochronę przed niską temperaturą.

Pełna oferta zimowego obuwia roboczego dostępna jest na stronach sklepu Beta24.pl

Zimowe buty robocze mają niebagatelny wpływ na samopoczucie pracowników, którzy muszą być przekonani o tym, że bez względu na rodzaj wykonywanej pracy są bezpieczni. Nawet wówczas, gdy spadnie coś na nogę, odpowiednio wykonane obuwie ochroni ją przed uszkodzeniem, a nawet zmiażdżeniem. Nie należy więc lekceważyć obowiązku noszenia roboczego obuwia.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.