Zdrowa żywność w cosdlazdrowia.pl

Jerzy Biernacki
24.04.2020

Zdrowa żywność, tłoczone na zimno oleje, mąki i kasze od polskich rolników, bakalie, przyprawy, zdrowe przekąski, ekologiczne środki do czyszczenia, herbaty i makarony to tylko niektóre produkty z oferty sklepu internetowego cosdlazdrowia.pl.

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia sprawia, że wiecznie brakuje nam czasu, a dodatkowo sytuacja związana z pandemią wirusa w jakiej ostatnio znaleźliśmy się, sprawiają, że zakupy w sklepach internetowych są rozwiązaniem idealnym. Bez wychodzenia z domu, bezpiecznie, szybko, bez stresu oraz w bardzo konkurencyjnych cenach możemy zaopatrywać się w obecnym czasie we wszystkie potrzebne towary.

Sklep cosdlazdrowia.pl to najlepszej jakości zdrowa żywność. Wiele produktów, które oferowane są w sklepie są produktami pochodzenia polskiego: kasze, mąki, przyprawy, oleje, wyciskane soki, to tylko niektóre z nich. Znajdziemy tu również produkty pochodzące z upraw ekologicznych takie jak: kasza jaglana, rodzynki, mąka i olej kokosowe czy młody jęczmień.

Młody jęczmień, znany również jako trawa jęczmienna lub zielona krew, jest nieoceniony. Jest naturalnym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnej dawki białka, składników mineralnych, witamin oraz enzymów. Jest źródłem witamin B6, C, kwasu foliowego, wapnia, żelaza, magnezu, potasu, cynku. Posiada wysoką zawartość błonnika. Trawa większości zbóż zawiera również śladowe ilości witaminy B12. Chlorofil, w który bogata jest trawa jęczmienna, jest chemicznie podobny do hemoglobiny. Produkty z dużą zawartością chlorofilu, mogą być pomocne w leczeniu zaburzeń niedoboru hemoglobiny, takich jak niedokrwistość. Chlorofil wspomaga układ pokarmowy, redukuje ilość szczawianów wapnia i korzystnie wpływ na metabolizm. Chlorofil jest silnym antyoksydantem, może sprzyjać utracie masy ciała, zachowaniu równowagi hormonalnej i zwiększeniu energii. Trawy zbóż dostarczają także unikalnych enzymów trawiennych, nieobecnych w tak dużym stężeniu w innej żywności. Pomagają one rozłożyć rozmaite niestrawne i toksyczne substancje obecne w pożywieniu. Ciekawy jest fakt, że osoby uczulone na pszenicę, jęczmień i inne zboża prawie nigdy nie reagują alergią na zieloną trawę tych zbóż.

W cosdlazdrowia.pl, oprócz zdrowej żywności, znajdziemy również ekologiczna chemię gospodarczą, kosmetyki, przekąski, herbaty, dania gotowe, najlepszej jakości oleje, suplementy diety i wiele innych produktów. W mediach społecznościowych sklep ogłasza swoje nowości, promocje i konkursy. Zakupy w sklepie internetowym zrobisz szybko, bezpiecznie, bez stresu i w konkurencyjnych cenach.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.