Wkrętak akumulatorowy – dlaczego warto go kupić?

Krzysztof Jagielski
14.11.2022

Elektronarzędzia to bardzo obszerna kategoria sprzętu, w której znajdziemy najróżniejsze urządzenia przeznaczone do wykonywania prac budowlanych, monterskich czy instalacyjnych. Obejmuje ona również sprzęty dla majsterkowiczów, które są bardzo przydatne w każdym domu. Dobrym przykładem będzie wkrętak akumulatorowy. Dlaczego warto zainwestować w takie urządzenie?

Niezastąpione przy montażu mebli

Podstawową funkcją wkrętaka akumulatorowego jest właśnie zastąpienie ręcznego śrubokrętu podczas skręcania mebli. Wkrętak ma na tyle niewielką prędkość obrotową, że nie grozi uszkodzeniem łba śruby czy wkrętu, dzięki czemu można go spokojnie używać do montażu nawet delikatnych mebli z marketu.

Szeroki zakres zastosowania wkrętaka

Wkrętak akumulatorowy sprawdzi się nie tylko podczas montażu mebli. Jesteśmy przekonani, że będzie to Twoje podstawowe narzędzie, które można wykorzystać do różnego rodzaju prac przy samochodzie, do montażu kabiny prysznicowej, a nawet zawieszenia obrazków czy zdjęć w domu – zamiast wyjmowania całej wiertarki lub wiertarko-wkrętarki.

Wygoda i brak bólu ręki

Każdy, komu zdarzyło się przez długi czas używać ręcznego śrubokręta, doskonale wie, jak następnego dnia boli ręka – szczególnie łokieć, przedramię i nadgarstek. Na przyszłość można łatwo uniknąć podobnego scenariusza – wystarczy zainwestować w wkrętak akumulatorowy, który bardzo wysoki komfort pracy.

Niska cena urządzenia

Wkrętak akumulatorowy dobrej marki, wystarczający do większości prac domowych czy w garażu, można kupić już za około 150-200 złotych. W zestawie znajdziemy wkrętak, praktyczną walizkę oraz zestaw bitów i oczywiście ładowarkę.

Warto od razu poszukać zestawu obejmującego również zapasowy akumulator, który może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie, umożliwiając kontynuowanie pracy.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.