Te elektroniczne gadżety przydadzą Ci się pod namiotem

Antoni Kwapisz
01.11.2023

Wybieasz się po raz pierwszy pod namiot, a może masz już jakieś doświadczenie w biwakowaniu i wiesz, że potrzebujesz kilku rzeczy, aby poprawić swój komfort i bezpieczeństwo? Ten poradnik jest dla Ciebie. Wymieniamy w nim gadżety elektroniczne, które świetnie sprawdzają się właśnie pod namiotem, nie kosztując przy tym majątku. Poznaj nasze propozycje.

Powerbank

Bardzo przydatna rzecz nie tylko pod namiotem, ale też na co dzień. Zakup powerbanku szczególnie rekomendujemy osobom, które chcą się porwać na biwakowanie na dziko, czyli bez dostępu do energii elektrycznej.

Mocna latarka LED

To wręcz niezbędny element wyposażenia osób, które wybierają się pod namiot, nawet na kemping. Mocna latarka LED przyda się chociażby podczas nocnych eskapad do sanitariatów.

Głośnik Bluetooth

Co prawda etykieta wymaga, aby nie mącić spokoju innych osób wypoczywających pod namiotem, ale w ciągu dnia raczej nie będzie problemu z posłuchaniem muzyki. Do tego świetnie sprawdzi się głośnik Bluetooth, który oczywiście można ładować przy wspomnianego wcześniej powerbanku.

Lodówka turystyczna na 12V i 230V

Taka lodówka pozwoli mieć przy sobie zapas jedzenia, w tym produktów, które muszą być przechowywane w niskiej temperaturze. Oczywiście nie oczekujmy od niej cudów – tanie lodówki turystyczne nie radzą sobie w upale i co najwyżej schładzają umieszczone w nich produkty, na przykład napoje.

Lampki z czujnikiem ruchu

To bardzo fajny gadżet, który super sprawdza się na biwaku. Lampki z czujnikiem ruchu zapewnią komfort i poczucie bezpieczeństwa w nocy, gdy np. postanowimy wybrać się do toalety. Światło może też zaalarmować nas o obecności innych ludzi czy zwierząt w pobliżu namiotu.

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie