Recenzja produktu – zestaw mebli ogrodowych Keter Corfu Corner

Maciej Piwowski
11.07.2018

Produkt: Zestaw mebli ogrodowych Keter Corfu Corner

Dostawca: Sklep internetowy www.meblobranie.pl

Recenzja produktu:

Spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego domu. Nie jest to żadna willa, bo mamy do dyspozycji „jedynie” szereg z niewielkim ogródkiem, ale i tak jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się w końcu wyprowadzić z bloku. Po wykończeniu wnętrza i założeniu prostego, funkcjonalnego ogrodu, przyszedł czas na zainwestowanie w meble tarasowe. Od razu wiedzieliśmy, że mają być z technorattanu lub materiału, który go przypomina. Zależało nam, aby meble były odporne na działanie wody, ponieważ taras nie jest zadaszony.

Skromny budżet nie pozwalał oczywiście na żadne szaleństwa. Ostatecznie wybór padł na zestaw mebli ogrodowych Keter Corfu Corner. Spełniał nasze niewygórowane potrzeby, był też dostępny w rozsądnej cenie. Zamówiliśmy go w sklepie internetowym www.meblobranie.pl.

Przesyłka, z perturbacjami, ale w końcu dotarła. Mąż zabrał się za skręcanie mebli, ale szybko sobie odpuścił. Powód? Zestaw okazał się niekompletny. Niektórych części brakowało, innych było w nadmiarze (mąż jest inżynierem, nie ma problemu z czytaniem instrukcji obsługi). To po porostu wina magazynu w Rumunii, w którym meble były kompletowane.

Szybki kontakt ze sprzedawcą, odstąpienie od umowy, przyjazd kuriera, który zabrał te nieszczęsne meble i sprawa została zakończona. No nie do końca, bo przecież cały czas nie mieliśmy mebli ogrodowych – a miały być na majówkę, na którą zaprosiliśmy znajomych.

Trudno, przeżyliśmy to rozczarowanie i kolejny zestaw kupiliśmy już w Ikei. Tym razem niczego nie brakowało.

Reklamacja:

Tutaj musimy pochwalić sklep www.meblobranie.pl, który zachował się wzorcowo. Reklamacja została załatwiona bardzo sprawnie, sklep zwrócił pieniądze „bez gadania”. Rozumiemy, że pośrednik nie do końca odpowiada za niechlujstwo dostawcy. Sugerujemy jednak, by sklep bardziej uważnie dobierał sobie kooperatorów.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie