Recenzja produktu: wieszak regulowany na kółkach „Ela”

Mariusz Siwko
04.04.2019

https://allegro.pl/oferta/wieszak-stojacy-na-kolkach-ubrania-stojak-szafa-7387433816

Przy okazji remontu garderoby zdecydowaliśmy się kupić kilka nowych wieszaków na kółkach. Z racji na ograniczony budżet wybraliśmy – i za to mamy do siebie pretensje – najtańszy produkt dostępny na portalu Allegro, czyli tytułowy wieszak regulowany „Ela”. Przestrzegamy wszystkich przed tym wyrobem, który nie jest wart nawet tych nieco ponad 20 złotych.

W opisie aukcji sprzedawca zawarł informację, że wieszak jest solidny. Być może, ale na pewno nie wtedy, gdy używa się go zgodnie z przeznaczeniem. Wieszak rozpadł się – dosłownie – po kilku dniach użytkowania. Usłyszeliśmy huk, a rzeczy leżały rozrzucone po podłodze. Złamała się plastikowa podstawa uchwytu. Wieszak jest więc bezużyteczny, bo nie da się na nim przechowywać ubrań dłuższych niż metr.

Jesteśmy wyrozumiały konsumentami, ale w tym przypadku trudno o inną opinię. Ten wieszak to taki bubel, że nie powinien być sprzedawany na polskim (czy jakimkolwiek innym) rynku. Uważajcie i nie dajcie się skusić niską ceną.

Kupiliśmy teraz najtańszy wieszak z Ikea i jest o niebo solidniej wykonany – fakt, że dwa razy droższy. No cóż, tanie mięso…

Reklamacja:

Produkt nie był reklamowany, szkoda nam czasu na bawienie się w wysyłki dla tych 20 złotych.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.