Recenzja produktu – bielizna poporodowa marki akuku

Krzysztof Jagielski
13.11.2018

Produkt: Majtki jednorazowe dla mam marki akuku. Model a0051

Dostawca: Sklep internetowy www.akuku.com.pl

Recenzja produktu:

Recenzję napisałam z myślą o dziewczynach, które w oczekiwaniu na rozwiązanie kompletują wyprawkę poporodową. Niedawno urodziłam swojego drugiego syna. Z racji „nabytego doświadczenia” dokładnie wiedziałam, co jest mi potrzebne. Niezbędne dla mamy w połogu są oczywiście jednorazowe majtki, nazywane elegancko „bielizną poporodową”.

Postanowiłam wybrać produkt marki akuku, z której do tej pory byłam dość zadowolona. Przekonała mnie też atrakcyjna cena. Niestety, w momencie składania zamówienia, producent nie publikował jeszcze na stronie oficjalnego sklepu tabeli rozmiarów. Dla bezpieczeństwa zamówiłam więc 40 i 42.

Jestem więcej niż pewna, że „rozmiarówka” była układana na azjatycką modłę. W żaden sposób nie byłam w stanie „wcisnąć się” w te majtki. Mało tego, w otwory na nogi weszło jedynie moje przedramię. Zaznaczam przy tym, że nie jestem otyła czy nawet gruba, ale krótko po ciąży oczywiście nie grzeszyłam figurą modelki.

Dodatkowym minusem bielizny jest ordynarna, odparzająca gumka oraz wyjątkowo nieprzewiewny materiał, co praktycznie dyskwalifikuje produkt z użytku – przynajmniej dla osób oczekujących minimum wygody.

Podsumowując: zdecydowanie NIE POLECAM i odradzam każdej mamie, która chce przeżyć czas połogu względnie komfortowo.

Reklamacja:

Nie reklamowałam produktu, głównie z braku czasu. Po prostu wliczyłam to „w koszty” ryzyka, jakim jest kupowanie niektórych rzeczy przez Internet. Marka akuku ma u mnie wielki minus i w przyszłości jej produkty na pewno nie będą moim pierwszym wyborem.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie