Recenzja: bluzki dziewczęce ze sklepu 5-10-15

Dostawca: Sklep internetowy 5-10-15

Zakup bluzek z długim rękawem dla dziewczynki.

Nasza opinia:

Jakiś czas temu zamówiliśmy w sklepie internetowym znanej sieci 5-10-15 trzy bluzki w rozmiarze 122 dla dziewczynki (sześciolatka). Dostawa została zrealizowana sprawnie, nie mamy również zastrzeżeń do samego procesu zakupowego. Niestety, po otwarciu paczki okazało się, że WSZYSTKIE bluzki znacząco różnią się wielkością. Największy problem stanowi długość rękawów i krój.

Podkreślamy, że zamówiliśmy BLUZKI, nie bluzki i tuniki. Na zdjęciu wyraźnie widać, że ubrania nie są nawet zbliżone do siebie rozmiarem. Efekt jest taki, że córka nie może nosić dwóch spośród trzech zamówionych bluzek, bo są jej po prostu o wiele za duże. Nie lubimy mrozić pieniędzy, dlatego ta sytuacja wyjątkowo nas zirytowała.

To oczywiste, że ubrania, nawet w teoretycznie tym samym rozmiarze, mogą się między sobą różnić wielkością. Nie powinno to jednak mieć miejsca w przypadku produktów TEGO SAMEGO producenta. Trudno zrozumieć, jakie kryteria przyznawania rozmiarów swoich ubraniom stosuje sklep 5-10-15. Są one nielogiczne i niepotrzebnie wprowadzają rodziców w błąd oraz narażają ich na koszty.

Reklamacja:

Nie reklamowaliśmy zakupu (mieliśmy prawo do odstąpienia od zakupu w ciągu 14 dni roboczych – zakup przez Internet). Gdy córka podrośnie, obie bluzki będą jej już dobre. Na szczęście mamy tutaj do czynienia z ubraniami uniwersalnymi (na zimę, wiosnę, jesień, nawet chłodniejsze lato), ale gdyby chodziło o np. kurtkę zimową, to bylibyśmy zmuszeni zwrócić towar.

To nie pierwszy problem, jaki przytrafił się nam w związku z zakupami w sklepie internetowym 5-10-15. Kolejny z nich opiszemy w osobnej recenzji.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.