Prezent na 40 urodziny do 400 złotych

Marek Szydełko
13.12.2017

Każda dekada wieku człowieka to nowy etap w życiu. 40 urodziny są dosyć szczególnym wiekiem, ponieważ wkracza się w wiek zaawansowanej dorosłości. Wraz z unikalnością tej okazji, pojawia się problem z wyborem prezentu dla solenizanta. Na co się zdecydować, mając na uwadze, że ograniczeniem jest budżet zamykający się w 400 zł? Artykuł przedstawia kilka wybranych pomysłów na prezent z okazji 40 urodzin.

Lot paralotnią

Wspaniałym doświadczeniem jest wznieść się ponad chmury, a przynajmniej lekko nad powierzchnię ziemi. Lot paralotnią dostarczy solenizantowi ogromnej dawki adrenaliny, a przy okazji wstrzyma na chwilę czas. Doskonała okazja, aby raz jeszcze poczuć się młodym. Taki prezent to przy okazji rewelacyjna pamiątka, która na długi okres czasu zagości w pamięci solenizanta. Jedynym ograniczeniem takiej przyjemnością są choroby serca, mózgu i epilepsja. Wszelkie obawy związane z ryzykiem są niepotrzebne, ponieważ lot odbywa się pod całkowitą kontrolą doświadczonego, certyfikowanego instruktora.

Szkolenie rajdowe

W dzisiejszych czasach samochody są pasją zarówno mężczyzn jak i kobiet. Być może 40 urodziny to idealny czas, aby poszerzyć swoją wiedzę, a przede wszystkim umiejętności z szybką i ostrą jazdą. Takie możliwości dostarcza prezent w postaci szkolenia rajdowego poprowadzonego przez profesjonalnego instruktora. Jest to jazda po specjalnie przygotowanym torze, a podczas wykonywania manewrów kierownicą instruktor udzieli fachowych rad. Możliwe, że narodzi się nowe hobby, a jeśli nie to z pewnością pozwoli lepiej operować samochodem w sytuacjach codziennych.

Kurs Sushi

Pomysł jest skierowany do osób, które lubią wykwintną, a przede wszystkim zagraniczną kuchnię. Sushi to specjał, który jest stosunkowo drogi. Zbyt częste zamawianie może szybko wyczyścić portfel, dlatego lepiej jest nauczyć się robić samemu. W tej sytuacji idealnym wyjściem jest podarować prezent w postaci vouchera na kurs robienia Sushi. Otwiera on dla solenizanta wiele możliwości, ponieważ uzyska niezbędną wiedzę teoretyczną na temat tego przysmaku, a także nauczy się przygotowywać go w praktyce. Ponadto pozwoli odkryć nowe smaki i zwiększyć zdolności kulinarne.

Relaksacyjna wizyta w Spa

Początkowo ten prezent kojarzy się z kobiecym gronem, jednak sprawdzi się również dla mężczyzn, gdyż voucher jest dwuosobowy. Wizyta w Spa pozwoli się na chwilę odprężyć w miłym towarzystwie partnera, bądź partnerki. Prezent sprawi przyjemność osobom, które nigdy nie miały możliwości być w salonie Spa. Na voucher składa się pakiet wyjątkowych i niepowtarzalnych usług, takich jak sauna, łaźnia parowa czy jacuzzi. Przyjemna forma relaksu, który w pełni leczy nerwy i stresujące życiowe chwile. Po powrocie solenizant wróci w pełni wypoczęty i poczuje się jak nowo narodzony.

Powyższe propozycje są dość innowacyjne i stanowią jedynie inspiracje. Warto jednak wspomnieć, że oryginalne prezenty są powszechnie zaliczane do udanych. Takich wyszukanych pomysłów na prezent z okazji 40 urodzin jest znacznie więcej, ale najlepiej sprawdź to sam, aby wybrać coś satysfakcjonującego.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie