Prezent dla żony związany z dbaniem o urodę – sprawdź najlepsze propozycje!

Andrzej Winnicki
18.11.2021

Twoja żona niedługo będzie świętować urodziny, awans w pracy, a może zbliża się Wasza rocznica? W takim razie masz świetną okazję do tego, aby zrobić jej wyjątkowy prezent. Postaw na coś, co z jednej strony będzie przydatne, a drugiej może ją zaskoczyć i spełnić jej ukryte marzenie. Szczególnie dobrze sprawdzają się tutaj prezenty związane z dbaniem o urodę. Nie wiesz, na co się zdecydować? Skorzystaj z naszych wskazówek.

Voucher do salonu kosmetycznego

To prezent, z którego Twoja żona na pewno się bardzo ucieszy – zwłaszcza, jeśli do tej pory nie korzystała z usług kosmetycznych, bo zawsze było jej żal pieniędzy. Taki voucher jest o tyle dobrym wyborem, że nie musisz poświęcać czasu na szukanie odpowiednich zabiegów. Twoja żona będzie mogła go zrealizować na to, co jest najlepsze dla jej ciała, włącznie z konsultacją kosmetologiczną.

Voucher na warsztaty wizażu

To także bardzo ciekawa opcja, która powinna pozytywnie zaskoczyć Twoją żonę. Warsztaty wizażu są świetnym rozwiązaniem dla pań, które malują się same, ale mają poczucie, że nie najlepiej im to wychodzi. Takie warsztaty trwają kilka godzin, są prowadzone przez profesjonalistów, a koszt nie powinien przekroczyć 300-500 złotych.

Weekend w SPA

Klasyka gatunku, ale jeśli Twoja żona nigdy nie miała okazji spędzić weekendu w hotelu SPA, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Porozmawiaj też z jej najlepszą przyjaciółką i zapytaj, czy nie chciałaby jej towarzyszyć.

Pakiet masaży

Fajnym pomysłem może być również wykupienie pakietu masaży w polecanym studio. Jest to doskonały sposób na relaks, pozbycie się napięcia mięśniowego oraz różnych dolegliwości mięśniowych.

Mini zestaw kosmetyków

Dlaczego mini? Ponieważ lepiej nie ryzykować, że kupisz drogie kosmetyki, które np. okażą się nieodpowiednie do cery Twojej żony i będą powodować reakcję alergiczną. W mini zestawie znajdują się różne kosmetyki, dlatego  żona będzie mogła sprawdzić je po kolei i wybrać ten, który działa najlepiej.

Zabieg kosmetyczny, o jakim od dawna marzy

Jeśli od dawna słyszysz, że Twoja żona np. bardzo chciałaby skorzystać z depilacji laserowej nóg czy mezoterapii, to masz już gotowy pomysł na prezent związany z dbaniem o urodę. Wykup jej taki zabieg w polecanym salonie kosmetycznym i mieć pewność, że to będzie strzał w dziesiątkę.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.