Prezent dla młodej fanki K-Popu – kilka pomysłów

Maciej Piwowski
15.01.2024

Masz w domu miłośniczkę K-Popu? Nawet jeśli nie rozumiesz fascynacji koreańskimi twórcami muzyki popularnej, to nie możesz zaprzeczać fenomenowi tego zjawiska. Warto wykorzystać pasję córki i podarować jej prezent, który z pewnością wywoła u niej euforię. Kilka niezawodnych pomysłów znajdziesz w naszym poradniku.

Płyta ulubionego zespołu

Jeśli wiesz, że Twoja córka jest fanką np. Blackpink czy Stray Kids, to naturalnym pomysłem na prezent będzie zakup płyty zespołu. Ostrzegamy jednak, że nie są to tanie wydawnictwa – najczęściej płyty są uzupełnione o różne gadżety, co podbija ich cenę nawet do ponad 100 zł.

Karty ze zdjęciami

Dziewczynki zakochane w twórcach K-Popowych wręcz maniakalnie zbierają karty z podobiznami swoich idoli, a następnie się nimi wymieniają. Nie jest to kosztowny prezent – karty można kupić na popularnym portalu aukcyjnym, choć najbardziej opłaca się zamówić je z Chin.

Plakat

Na pewno pamiętasz swój pokój z czasów dzieciństwa, w którym znajdowały się plakaty czy to muzyków, czy sportowców. Dzisiejsza młodzież jest dokładnie taka sama – zmienili się tylko jej idole. Plakat z podobiznami członków ukochanego zespołu, najlepiej w ozdobnej antyramie, będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę.

Ubrania

Ubrania z nazwami zespołów czy podobiznami poszczególnych wykonawców muzyki K-Pop to fantastyczny prezent dla fanki tej stylistyki. Uwierz, że córka będzie zachwycona możliwością założenia np. K-Popowej bluzy do szkoły, czym zrobi furorę wśród koleżanek.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie