Popularne rodzaje torebek, które warto mieć w swojej garderobie

Marek Szydełko
04.07.2022

Torebka to niezbędny przymiot kobiecego looku. Każda z nas ma w domu co najmniej jedną torebkę, ale problem polega na tym, że trudno tutaj mówić o uniwersalności tego akcesorium. Różne torebki pasują na inne okazje, dlatego mimo wszystko warto mieć w garderobie co najmniej kilka popularnych rodzajów torebek. Propozycje znajdziesz w naszym poradniku.

Shopperka

Założymy się, że akurat tę torebkę masz już w swojej garderobie. Wszystkie uwielbiamy shopperki za ich pojemność i efektowny wygląd. W takiej torebce można zmieścić cały kobiecy świat, a nawet wepchnąć do niej laptop czy niewielkie zakupy spożywcze. To absolutny must have!

Torebka kopertowa

Przydaje się tylko na specjalne okazje, natomiast już z tego powodu warto ją mieć pod ręką. Torebka kopertowa jest bardzo elegancka, świetnie sprawdza się podczas wielkiego wyjścia czy randki. Jeśli możesz sobie pozwolić na zakup tylko jednej torebki, to postaw na uniwersalną wersję kolorystyczną, na przykład klasyczną czerń.

Swagger

To jedna z najpopularniejszych damskich torebek. Swagger to nic innego jak średniej wielkości torebka z dość dużymi uszami. Można ją nosić na przedramieniu, a nawet ramieniu. Bardzo dobrze sprawdza się na co dzień, o ile nie musisz mieć przy sobie połowy wyposażenia domu.

Safari

To torebka podróżna, która jest niezwykle elegancka, a przy tym praktyczna. Fantastycznie sprawdzi się podczas urlopu, mogąc pełnić funkcję bagażu podręcznego. W safari spakujesz się też na weekend w hotelu SPA.

Aktówka

To klasyczny rodzaj torebki, która bardzo dobrze nadaje się nie tylko do przenoszenia w niej dokumentów, ale też laptopa. Aktówka jest torebką każdej profesjonalistki. Jeśli pracujesz w biurze, a już szczególnie na eksponowanym stanowisku, to tej torebki nie może zabraknąć w Twojej garderobie.  

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.