Pomysły na prezent dla „nerda”

Maciej Piwowski
05.11.2018

Jeśli masz w gronie najbliższych osób kogoś, kogo wszyscy nazywają „nerdem” to wiedz, że znalezienie dla niego prezentu nie jest wcale trudne. Każda z tych osób docenia kilka kultowych wydarzeń w historii filmu, muzyki lub gier komputerowych. Do jednych z nich należy saga, którą wszyscy znają – Gwiezdne Wojny. Motyw ze Star Wars jest jednym z ulubionych i najczęściej wybieranych.

Jaki gadżet będzie najlepszy?

Kupując prezent dla „nerda” należy zwrócić uwagę nie tylko na wzór, ale również na funkcjonalność. Najbardziej lubiane są te, które można wykorzystywać na co dzień, a która przedstawiają motywy z ulubionego filmu. Dlatego trafionym prezentem zawsze będzie kubek. Może on przedstawiać dokładnie odwzorowane wizerunki postaci lub też popularne w ostatnich czasach memy, które rozbawią za każdym razem podczas picia herbaty lub kawy. Kubki Star Wars z 4gift.pl mają różne rodzaje, dzięki czemu można je dostosować do potrzeb osoby obdarowywanej. Ciekawym rozwiązaniem są kubki typu travel mug, które można zabrać na konwenty tematyczne oraz kubki 3D w kształcie droida BB-8.

Ciasteczka to przysmak każdego, nie tylko „nerda”, ale żeby to właśnie jemu umilić spożywanie łakoci można zakupić pojemnik nawiązujący do Star Wars, w którym będzie je przechowywał. Ciastka wyjmowane z hełmu szturmowca albo Gwiazdy Śmierci na pewno będą smakować lepiej.

Doskonałym gadżetem, który podarowany będzie w formie małego drobiazgu będzie brelok. Kształt Sokoła Millennium, Darth Vadera czy Chewbacca to idealny pomysł na niewielki i niedrogi prezent dla „nerda”.

Gdzie kupować gadżety ze Star Wars?

Niezwykle trudno będzie znaleźć tego typu prezenty w sklepach stacjonarnych, dlatego najlepszym sposobem jest korzystanie ze sklepów internetowych. Breloki, wycieraczki, notesy, szklanki, piersiówki i kubki Star Wars można znaleźć między innymi na 4gift.pl. Sklepy online zapewniają szeroki wybór, atrakcyjne ceny, a także szybką dostawę. Przy odrobinie szczęścia trafić można na niezwykle korzystne promocje.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie