Pepco - ciekawa sieć dyskontów

Marek Szydełko
12.01.2018

Popularność dyskontów w naszym kraju nie jest ograniczona jedynie do sklepów z branżą spożywczą. Klienci chętnie odwiedzają dyskonty odzieżowe i wielobranżowe. Jeden z najczęściej odwiedzanych, to sieć sklepów Pepco. Pepco to europejska sieć dyskontów, obecna w Polsce od kilkunastu lat. Pierwszy sklep Pepco został otwarty w 2004 roku. W roku 2007 było ich już sto, a w roku 2014 firma świętowała otwarcie sklepu numer pięćset. Kolejne lata to bardzo intensywny rozwój i budowa kolejnych marketów pod szyldem Pepco. W roku 2016 liczba sklepów podwoiła się w stosunku do roku 2014 - został otwarty tysięczny sklep Pepco.

Produkty potrzebne na co dzień, w niskich cenach

W sklepach Pepco można kupić odzież dla wszystkich członków rodziny, a także zabawki, produkty do dekoracji i wyposażenia wnętrz. To sklep z którego nie sposób wyjść z pustymi rękoma. Dostępne są tam designerskie rzeczy w bardzo niskich cenach. Zakupy wnętrzarskie wciągają niekiedy jeszcze bardziej jak te ubraniowe. Sklepy Pepco są powszechnie lubiane za to, że można tam zaopatrzyć się w urocze drobiazgi do dekoracji domu za naprawdę niewielkie pieniądze. Za pomocą rzeczy tam kupionych można udekorować i wyposażyć mieszkanie nie wydając przy tym dużych sum pieniędzy.

W Pepco kupić można między innymi: ściereczki do naczyń, obrusy, kubeczki, talerze, świeczniki, świeczki, artykuły dla domowych pupili, zabawki i wiele innych rzeczy.

Pepco - trochę liczb

Sieć sklepów Pepco co miesiąc odwiedza około jedenaście milionów klientów.

Firma od czternastu lat nieustannie się rozwija, powstają nowe sklepy, około 20 procent z nich znajduje się w galeriach handlowych.

W całej sieci w Europie zatrudnionych jest około jedenastu tysięcy pracowników.

Obecnie funkcjonuje 1200 sklepów Pepco w Europie. Centrala w Polsce znajduje się w Poznaniu, zatrudnionych jest tam prawie pięćset osób. Każdego dnia około tysiąc dwieście palet z towarem dostarczanych jest do sklepów w siedmiu krajach.

Sieć dyskontów Pepco jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Niektóre z nich to: Gwiazda Jakości Obsługi, Diament Forbesa, Dobra Marka, Gepardy Biznesu, Super Marka, Al Excellence Award 2017.

Marka Pepco jest także często kojarzona z działaniami na rzecz innych. Pepco aktywnie angażuje się w pomoc dzieciom poprzez organizowanie im czasu wolnego. Aktywnie współpracuje z najstarszą w Polsce Organizacją Pożytku Publicznego, to jest z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Kolejną akcją w jaką angażuje się Pepco jest Happy Bus. Jest to inicjatywa skierowana do dzieci z małych wsi, które nie mają możliwości wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Inicjatywa, to pomysł Fundacji Happy Kids, którą firma Pepco wspomaga. Również sami pracownicy Pepco często biorą udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Niektóre z nich to: Szlachetna Paczka, Poznań Business Run, świetlice Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

W dyskontach sieci Pepco klienci otrzymują również usługi takie jak: doładowania telefonu, doładowania do płatności internetowych Paysafecard, 30 dniowy termin zwrotu na prawie wszystkie artykuły, zwrot podatku Vat dla klientów spoza Unii Europejskiej.

W grudniu 2017 roku sieć Pepco powiększyła się o kolejne siedemnaście placówek, zostały one otwarte jeszcze przed Świętami.

Pepco gazetka promocyjna

Zakupy w Pepco można sobie wygodnie zaplanować dzięki regularnie wydawanym gazetkom promocyjnym Pepco. Gazetki z najnowszymi promocjami, są dostępne w sklepach, na stronach internetowych, można także zamówić ich dostawę bezpośrednio na swoją pocztę elektroniczną. Dla tych wszystkich, którzy już myślą o zbliżających się Walentynkach pomocne będzie przejrzenie najnowszej gazetki Pepco pod hasłem - Okazje w których się zakochasz. Zakupy z gazetką promocyjną będą jeszcze tańsze i nigdy nie przegapisz najlepszych okazji cenowych.

Pepco jest siecią dyskontów, lubianą przez wielu klientów. O stylizacjach modowych z udziałem artykułów z Pepco można poczytać na blogach o modzie. Dużo miejsca na swoich blogach poświęcają również artykułom dekoracyjnym z Pepco pasjonaci zajmujący się urządzaniem wnętrz. Sklepy Pepco to prawdziwa skarbnica pomysłów i inspiracji. Klienci polubili te samoobsługowe markety, które zlokalizowane są w dogodnych miejscach, najczęściej w centralnych częściach miast lub w bliskiej od nich odległości.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.