Niezawodne wózki golfowe

Piotr Kowalczyk
31.03.2020

Uchodzący dawniej za wyjątkowo elitarny sport uprawiany głównie w Stanach Zjednoczonych oraz krajach anglosaskich, golf zyskuje z roku na rok coraz większą popularność również w Polsce. Wózki golfowe elektryczne to rozwiązanie pozwalające w pełni cieszyć się tą dyscypliną sportu, ponieważ łatwiej z nimi pokonywać rozległe dystanse i obszerne przestrzenie pól golfowych. Wózek golfowy umożliwia bowiem wygodne zapakowanie sprzętu golfistów, którego nie trzeba dzięki temu wkładać na siłę do ograniczonej przestrzeni torby golfowej. Elektryczny wózek golfowy produkowane przez Polską firmę Velex pozwala także na spożytkowanie zaoszczędzonej energii na bardziej precyzyjne i silniejsze uderzenia piłki. Jest bowiem wyjątkowo pakowny - może przewieźć bez problemu maksymalne obciążenie wynoszące aż 320 kg.

Wózki golfowe Velex zasilane dzięki akumulatorom żelowym lub LI-Ion wymiennym są wyjątkowo proste w obsłudze. Regulacja prędkości (osiągającej maksymalną wartość od 18 do 25 km/h) oraz możliwość wygodnego ustawienia rączki kierownicy wózka na wysokości odpowiadającej indywidualnym potrzebom powodują, że wózek elektryczny jest komfortowy w prowadzeniu i pozwala na rozegranie wszystkich rund golfa. Obecnie wózki golfowe trafiły także do turystyki wykorzystywane najzwyczajniej w świecie do przemieszczania się zwiedzając ciekawe zakątki miast.

Dostępne w naszej ofercie elektryczne wózki golfowe marki Velex o wadze ok. 490 kg pozwalają na wygodne pomieszczenie dwóch osób poruszających się po znacznych odległościach na polach golfowych. Model wózka Velex GC2 (https://velex.pl/pl/wozki-golfowe/465-elektryczny-wozek-golfowy-velex-model-gc2.html) oferowany jest na indywidualne zamówienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować wszystkie rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów.

Firma Velex od 1975 roku specjalizuje się w produkowaniu pojazdów elektrycznych. Początkowo skupiając się na takich pojazdach, jak ciągniki rolnicze oraz niewielkie pojazdy typu gokarty, od 2009 roku marka Velex poszerzyła swoją ofertę o coraz popularniejsze, niewielkie pojazdy elektryczne, jak seagway, hulajnogi elektryczne, quady, skutery lub trójkołowce elektryczne. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy odznaczają się nowoczesnym designem i wygodnymi dla użytkownika rozwiązaniami, pozwalającymi wykorzystywać je w różnym terenie. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, w ostatnich latach firma Velex wyspecjalizowała się również w produkcji komfortowych wózków golfowych elektrycznych, ułatwiających uprawianie tego sportu, którego specyfika wymaga pokonywania naprawdę dużych przestrzeni. Zapraszamy do sprawdzenia naszej całościowej oferty oraz indywidualnych zamówień na elektryczne wózki golfowe oraz innego typu pojazdy, których Państwo poszukujecie na swoje potrzeby.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.