Nie polecamy: Biały Jeleń, hipoalergiczne mydło w płynie

Maciej Piwowski
27.02.2023

Marka Biały Jeleń od zawsze dobrze się nam kojarzyła i budziła zaufanie. Niestety, po ostatnim zakupie zmieniliśmy do niej stosunek. Powodem jest bardzo słaba jakość hipoalergicznego mydła w płynie. Kupiliśmy zapas 5 litrów mydła, aby ekonomicznie uzupełniać je w dozowniku łazienkowym. Już wiemy, że były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Mydło przede wszystkim jest wodniste i w ogóle się nie pieni. Trzeba go użyć znacznie więcej niż standardowego produktu z drogerii, dlatego oszczędność jest praktycznie żadna. Przy dozowaniu podczas mycia rąk bardzo często zdarza się, że mydło tryska poza umywalkę, co jest spowodowane właśnie jego wodnistą konsystencją.

Być może mydło ma właściwości hipoalergiczne (jesteśmy rodziną alergików), ale to nie zmienia faktu, że w naszym domu się nie sprawdziło i nie możemy go polecić.

Jeśli ktoś chce spróbować, to niech kupi mniejsze opakowanie. Nasz 5-litrowy baniak zużyjemy w ogrodzie i w garażu, ale nie taki był cel.

Reklamacja:

Nie zgłaszaliśmy reklamacji, szkoda na to czasu (mydło kosztowało niecałe 40 złotych). Po prostu nigdy więcej nie kupimy produktu tej marki, a szkoda, bo bardzo ją lubiliśmy. Być może to kwestia jakiejś starej partii. Nie podejrzewamy natrafienia na podróbkę, ponieważ mydło kupiliśmy w oficjalnym sklepie producenta.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie