Na co zwrócić uwagę przy zakupie karniszy?

Maciej Piwowski
07.10.2020

Elegancka i efektowna aranżacja okna przykuwa uwagę i budzi zainteresowanie, ponieważ jest to bardzo ważny element wystroju wnętrza. Piękne i  firany i zasłony to jednak nie wszystko. Bardzo ważne są także odpowiednio dobrane karnisze. To akcesoria, które powinny spełniać nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Od rodzaju karniszy zależy w jaki sposób upniemy tkaniny i czy będą się prezentowały nowocześnie i z klasą. A takie są z pewnością karnisze drewniane.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie karniszy?

 Jest parę kryteriów na które trzeba zwrócić uwagę przy doborze karniszy. Jednym z najważniejszych jest rozmiar okna, ponieważ należy dobrać długość drążka do jego szerokości, a sam karnisz powinien wystawać poza jego ramy. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy chcesz zawiesić samą tylko firankę czy upiąć jeszcze dodatkowo zasłonę? W zależności od preferencji możesz wybrać karnisz pojedynczy lub podwójny. Trzeba także zwrócić uwagę na grubość drążka, ponieważ od jego konstrukcji zależy jakie tkaniny powiesisz, lekkie czy z ciężkich, masywnych materiałów. Karnisze powinny pasować do ogólnej stylizacji wnętrza, być funkcjonalne i estetyczne.

Producent karniszy drewnianych Torex - dlaczego warto kupić u nas?

 Karnisze wykonane z drewna są zawsze ponadczasowe i eleganckie, ponieważ jet to materiał bardzo szlachetny, który przydaje wnętrzu ciepła i przytulności. Pasują do aranżacji wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym czy folkowym, ale także będą interesującym akcentem aranżacji okna w stylistyce minimalistycznej, industrialnej czy klasycznej, ponieważ staną się efektownym dodatkiem, wybijającym się na pierwszy plan. 
 Eleganckie, solidnie wykonane i funkcjonalne karnisze możesz zakupić w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która wypuściła swoje produkty nie tylko na rynki polskie, ale i rynki europejskie. 

Producent karniszy drewnianych - wysoka jakość w dobrej cenie 

 Karnisze marki to bogaty wybór modeli, które zostały wykonane z wielu gatunków drewna. W ofercie znajdują się produkty, które wytworzone zostały min. z drewna osiki, buku, sosny i jesionu. To karnisze ekskluzywne, które powstały w oparciu o poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.  -  http://www.torex.com.pl/

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.