Meble kempingowe: te na pewno Ci się przydadzą

Andrzej Winnicki
30.01.2024

Meble kempingowe to przydatny, a często wręcz niezbędny element wyposażenia rodziny wybierającej się na biwak. Obecnie na rynku znajdziemy zatrzęsienie takich mebli, od zwykłych krzeseł aż po obszerne szafy ubraniowe. Planujesz zakup mebli kempingowych na pierwszy wyjazd pod namiot? Nie wydawaj pieniędzy bez sensu. W naszym poradniku wymieniamy te meble, które na pewno Ci się przydadzą.

Krzesła reżyserskie

Są bardzo dobrym wyborem na pierwszy wyjazd, ponieważ nie kosztują fortuny, zajmują mało miejsca, a w razie czego będzie można je łatwo sprzedać. Są przy tym całkiem wygodne do siedzenia przed namiotem i czytania książki.

Stolik składany z taboretami

Krzesła reżyserskie niespecjalnie nadają się do spożywania posiłków, dlatego osobno warto się wyposażyć w składany stolik z niskimi taboretami. To bardzo sprytny patent kempingowy – po złożeniu stolik z taboretami ma rozmiar nieco większej walizki i łatwo można go zmieścić w bagażniku samochodu.

Szafka do gotowania

Nie jest może niezbędna, natomiast warto ją kupić, aby zapewnić sobie komfortowe warunki do przygotowywania posiłków na kempingu. Szafka świetnie nadaje się do gotowania, smażenia, a jeśli dodatkowo posiada zamykane na zamek półki, to można w niej przechowywać np. przyprawy, garnki, kubki etc.

Szafki wiszące na drobiazgi

Na pierwszy wyjazd nie kupuj pełnowymiarowej szafy na ubrania. Jeśli kempingowanie przypadnie Ci do gustu, to zawsze będzie okazja do uzupełnienia swojego asortymentu. Póki co możesz przechowywać ubrania w walizkach. Bardziej przydadzą Ci się natomiast wiszące szafki na drobiazgi, w których trzymamy np. przybory higieniczne, ładowarki, książki, drobne elementy garderoby itd.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie