Jak wybrać wygodną spacerówkę dla starszego maluszka?

Marta Szydełko
20.08.2018

Rodzice poszukujący dobrego wózka spacerowego, zwracają uwagę na wszystkie jego parametry. Współczesne wózki są bardzo dobrze wyposażone, mają to co niezbędne, a nawet więcej. Wiele z wózków spacerowych posiada odpowiedni system zabezpieczeń jak pasy bezpieczeństwa, hamulec, wyposażone są w system wentylacji znajdujący się najczęściej w budce wózka. Niektóre wózki różnią się wagą oraz rodzajem kół, co jest ważne w podjęciu decyzji o zakupie wózka.

Praktycznym oraz wygodnym wózkiem jest wózek polskiego producenta Espiro Magic. Został wyróżniony nagrodą Supermama Awards, cieszy się więc dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Wózek Espiro Magic nadaje się do tego, by go złożyć, tak szybko jak to tylko możliwe. Wózek ten składa się wraz z kołami, zabezpieczony jest blokadą, by się nie rozłożył. Wózek Espiro Magic niezwykle łatwo i przyjemnie się reguluje, wystarczy pociągnąć za sznurek, by ustawić oparcie w dowolnej pozycji od siedzącej do leżącej.

Koła wózka wykonane są z pianki, amortyzowane przód i tył, są jednakowej wielkości i nie za duże, dzięki czemu są zwinne i płynnie prowadzą wózek po każdej nawierzchni. Te niewielkie koła idealnie sprawdzają się także przy składaniu wózka, kiedy potrzeba miejsca w bagażniku samochodu. Budka wózka jest szeroka i wyposażona w filtr UV, można ją także regulować. Wyposażona jest w okienko znajdujące się w górnej części daszku, wykonana jest z siatki, która zadba o odpowiednią wentylację. Budkę wózka można głęboko naciągnąć, dzięki temu dziecko jest w pełni chronione przed słońcem i innymi warunkami pogodowymi jak wiatr, deszcz czy śnieg.

Wózek Espiro Magic wyposażony jest w tradycyjne pasy bezpieczeństwa jak każdy wózek, posiada również plastikowy pałąk, dla większego bezpieczeństwa, można go odpiąć w każdej chwili. Wózek Magic jest zawsze dobrze widoczny, nawet po zmroku, dzięki odblaskowym elementom. Wózek dostępny jest w kilku ciekawych kolorach wraz z dołączonym okryciem na nóżki.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.