Jak wybrać idealne ręczniki do hotelu?

Maciej Piwowski
18.03.2021

Wyposażenie oraz czystość w pokoju hotelowym oraz łazience to jedne z najważniejszych kwestii, świadczące o jakości hotelu. Wielu gości zwraca ogromną uwagę na to co jest oddane do dyspozycji gości oraz w jakim stanie są wspomniane rzeczy. Oczywiście obowiązkowymi elementami wyposażenia wnętrz powinny być dobrej jakości ręczniki hotelowe. Jest to jednak produkt, który powinien zostać odpowiednio dobrany jeśli ma posłużyć wielu gościom przed dłuższy okres czasu. Jak zatem wybrać idealne ręczniki hotelowe?

Gramatura i tkanina mają znaczenie

Decydując się na zakup nowych ręczników do hotelu, nie należy decydować się na półśrodki. Ręczniki w hotelu powinny być uszyte z wysokogatunkowe bawełny najwyższej jakości. Tylko taki produkt będzie dla gości bardzo przyjemny w dotyku i chłonny. Dodatkowo wybór takiego ręcznika, ułatwi zachowanie go w czystości i powoli wykorzystywać go przez naprawdę długi czas. Ważną kwestią przy zakupie ręczników hotelowych jest także gramatura. Najlepszym rozwiązaniem są ręczniki o gramaturze 500 gr Gdyż są one zarówno bardzo wytrzymałe jak i odporne na pranie oraz prasowanie. Dodatkowo są także przyjemne w dotyku. Takie ręczniki hotelowe można znaleźć na stronie https://podkolderka.pl/pl/c/RECZNIKI-HOTELOWE/252

Jaki rozmiar ręczników będzie idealny?

To pytanie zadaje sobie wiele osób zajmujących się zaopatrzeniem i wyposażeniem pokoi hotelowych. Do najpopularniejszych rozmiarów należą obecnie:

- 50x100

- 70x140

Nie bez powodu ręczniki hotelowe w tych właśnie rozmiarach cieszą się największą popularnością. Są one na tyle uniwersalne, że każdy gość hotelowy będzie mógł wybrać idealny dla siebie rozmiar.

Czy ręcznik hotelowy zawsze powinien być w białym kolorze?

Zdecydowanie tak! Biała pościel oraz ręczniki hotelowe są najlepszym dowodem na czystość i wysoki standard świadczonych przez hotel usług. Oczywiście utrzymanie ich w idealnej czystości nie jest łatwe. Dlatego też, przy zakupie nowych ręczników hotelowych, warto zwrócić uwagę na ich jak najwyższą jakość. Tylko to pozwoli nam w łatwy sposób utrzymać je w czystości i idealnym wyglądzie.

Podsumowując

Zakup ręczników hotelowych to niezwykle istotna kwestia w każdym ośrodku wypoczynkowym, do której szczególną uwagę przykładają goście. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, wśród których najważniejsza jest oczywiście jakość i gramatura materiału, z których uszyto ręczniki.

 

 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.