InstallShield 2020

Marek Szydełko
16.11.2020

InstallShield 2020 to najbardziej rozpowszechnione narzędzie do tworzenia instalatorów oprogramowania komputerowego przeznaczonego dla systemu operacyjnego Microsoft Windows. Programiści mogą liczyć w najnowszej odsłonie tej aplikacji na wiele nowych funkcji oraz usprawnień w porównaniu z poprzednimi wersjami. Poniższy wpis poświęcony będzie niektórym z nich oraz ich zastosowaniu.

Długa lista nowych funkcjonalności

Nowa wersja tego doskonałego oprogramowania ze studia Flexera Software pozwala między innymi na badanie tworzonych instalatorów pod kątem ich zgodności z paczkami systemów Windows Server oraz Universal Windows Platform. Możliwe jest także scalanie wielu projektów w jedną paczkę, gdy wszystkie prace będą już ukończone. Ponadto wiele dotychczasowych funkcji zostało usprawnionych, dzięki czemu praca z tym programem do tworzenia instalatorów jest prosta i wygodna.
Program zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie wdrożenia wirtualnych aplikacji oraz tych, których działanie opiera się na rozwiązaniach stosowanych w tak zwanych chmurach. Dla przykładu można podać tutaj wielowarstwowe szablony instalacyjne w postaci pojedynczych pakietów pracujących w chmurze.

Automatyczne tworzenie instalatorów

Dzięki zaimplementowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań technicznych, programiści łatwiej, szybciej i sprawniej mogą tworzyć instalatory do swoich programów komputerowych. Opcje takie jak możliwość generowania tekstów instalacji w 35 językach czy też dostosowanie wyglądu instalatora do charakteru firmy, są bardzo przydatne i praktyczne.

Gdzie szukać tego rodzaju produktów

Jak widać, z powyższego opisu jest to wyjątkowe oprogramowanie, kierowane do bardzo wąskiego grona profesjonalistów. Pomimo tego, iż jest to specjalistyczny program, nie ma kłopotów z jego dostępnością. By go nabyć, wystarczy wejść na stronę sklepu z oprogramowaniem Vebo, czyli https://www.vebo.pl/flexera-software, jak też https://www.vebo.pl/installshield. Znajdują się tam dokładne informacje o programie oraz o tym, jak stać się jego użytkownikiem. Można tam się dowiedzieć między innymi o wszystkich rodzajach dostępnych licencji, jak też sposobach dostarczenia produktu. W ciągu 48 godzin po zakupie na wskazany przez klienta adres mailowy wysyłany zostaje kod aktywacyjny oraz bezpieczny link do pliku instalacyjnego na stronie producenta. Dzięki temu wkrótce po dokonaniu zakupu można zacząć korzystać z InstallShield 2020 i tworzyć profesjonalne, prawidłowo działające instalatory wszelkiego rodzaju oprogramowania.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.