Ekologiczne planowanie - notesy i kalendarze z jabłek Appeel

Maciej Piwowski
16.11.2020

Bycie eko jest nie tylko modne. Bycie eko to obowiązek każdego z nas. Co powiesz na 100 procent roślinny, wegański notatnik, lub kalendarz, zrobiony z jabłek? Tak, to możliwe – przedstawiamy produkty marki Appeel. 100 procent natury, 100 procent satysfakcji, 100 procent dbania o środowisko.

Notes z jabłek – jak?

Notatnik stworzony z jabłek brzmi niesamowicie i z pewnością nie jest to powszechnie spotykany produkt. A jednak istnieje. Do wytworzenia przetworów z tych wspaniałych owoców niestety nie zużywa się wszystkich jego części. Odpady trafiają do śmieci, co jak się okazało, jest zwykłym marnotrawstwem. Pozostałości, na które składają się skórki oraz rdzeń jabłek, są suszone i przerabiane na proszek. Następnie z powstałej masy uzyskuje się celulozę, z której tworzone są papier oraz materiał eco-leather używany do wyrobu okładek. Ten innowacyjny papier jabłkowy zawiera do 35% jabłkowej celulozy, a okładki – aż 50%! Firma w swojej kolekcji wykorzystuje również papier z certyfikatem FSC – jest to ekologiczny papier uzyskiwany bez użycia kwasów oraz substancji chemicznych. Mimo, że notesy ekologiczne marki Appeel nie zawierają w sobie żadnej chemii, nie nadają się... do jedzenia. Za to są idealne do zapisywania ważnych dat, informacji oraz myśli.

Jabłkowe notesy i kalendarze dla każdego. 

Oferujemy państwu ekologiczne notesy książkowe w trzech rozmiarach. Dostępne są kartki czyste, w linie i w kratkę. Mocna okładka zapobiega zagnieceniom w trakcie transportowania zeszytu w torbie, lub w plecaku. Oprócz notatników posiadamy w sprzedaży również ekologiczne kalendarze książkowe. Na jednej stronie znajduje się wygodny podział na dni tygodnia, zaś kartka obok jest przestrzenią na wszelkie niezbędne notatki. Taki układ jest przestronny i bardzo praktyczny. Zarówno kalendarze, jak i notesy istnieją w czterech wariantach kolorystycznych – czerwone i zielone, które kojarzą się z jabłkami, oraz klasyczne szare i granatowe.

Istnieje możliwość zamówienia okładki z własnym nadrukiem. Notatnik ekologiczny z nadrukiem to doskonała wizytówka dla firm oraz oryginalny gadżet dla pracowników. 

Dlaczego produkty Appeel?

Produkty Appeel to zupełna nowość na rynku. Idealnie współgra z filozofią „eko”. W 100% naturalne okładki i kartki to luksus oraz znak naszych czasów. Doskonałe i precyzyjne wykonanie notatników zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Notesy są praktyczne oraz wytrzymałe. Są także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują podręcznych zeszytów, ale jednocześnie pragną tworzyć lepszą przyszłość dla naszego świata. Zaskocz członka rodziny dając mu w prezencie oryginalny kalendarz, lub spraw żeby twoja firma kojarzyła się z dbaniem o środowisko i zamów notesy z okładką dedykowaną. Zapraszamy do obejrzenia oferty na stronie Lediberg: https://www.lediberg.com.pl/appeel-ekologiczne-kalendarze-notesy.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.