Armatura łazienkowa Deante - współczesne wzornictwo

Maciej Piwowski
29.10.2020

Spośród producentów wysokiej klasy armatury łazienkowej i kuchennej na szczególną uwagę zasługuje Deante. Polski producent od przeszło trzech dekad słynie zarówno z najwyższej jakości produktów, jak również z wzornictwa. Nowoczesna armatura łazienkowa przyciąga wzrok i doskonale komponuje się we współczesnych wnętrzach domów, biur, hoteli czy restauracji.

Bogactwo oferty

Projektanci pracujący dla Deante dbają zarówno o dobór materiałów, jak i o wzornictwo. Tylko takie połączenie, idące w parze z bogatą ofertą, pozwala firmie na rozwój tożsamy między innymi ze zdobywaniem nowych rynków. Oczywiście na rodzimym podwórku Deante znane jest najlepiej, czego przykładem jest nie tylko armatura łazienkowa, ale też nowoczesna armatura kuchenna.

Do kuchni

Poszukując inspiracji podczas planowanego remontu lub wykańczając przestrzeń w nowym budynku, warto postawić na jakość. Baterie Deante zdadzą egzamin w każdej kuchni, stanowiąc praktyczne i designerskie uzupełnienie przestrzeni. Deante to bogata kolekcja zlewozmywaków. Uznaniem cieszą się między innymi modele wykonane z błyszczącej stali szlachetnej – jednokomorowy zlewozmywak Deante Mercato dopasowany jest do szafki o wymiarach 450 mm. Jedną z wielu alternatyw jest Deante Duet – także wykonany ze stali szlachetnej 2-komorowy zlewozmywak świetnie sprawdzi się przy ręcznym zmywaniu i płukaniu. Poza stalą szlachetną Deante proponuje też zlewozmywaki granitowe. Wiele z nich dostępnych jest w czterech kolorach, tak jak linia modelowa Deante Zorba. Obejmuje ona zarówno zlewozmywaki jednokomorowe, jak również dwukomorowe (są oczywiście także modele z ociekaczem). Dobierając zlew, wskazane jest, żeby przy okazji zamówić trwałą baterię kuchenną oraz wytrzymały perlator. 

Do łazienki

Rozwiązaniem polecanym do wielu mieszkań i domów jest kabina natryskowa Deante. W ofercie są kabiny kwadratowe, półokrągłe czy prostokątne. Systemy profili pozwalające zredukować ewentualną krzywiznę ścian, podobnie jak powłoki typu active cover, są dla przyszłych użytkowników równie istotne jak nowoczesne wzornictwo. Kabiny prysznicowe Deante dobrze komponują się z innymi produktami z katalogu. Także osoby preferujące relaks w wannie znajdą coś dla siebie w ofercie Deante, czyli baterie wannowe. Miłośnicy kątów prostych i geometrii przychylnym okiem zerkną na Deante Anemon – tutaj lekko połyskująca biel w połączeniu z chromami rekomendowana jest do łazienek o minimalistycznym (nie tylko skandynawskim) sznycie. A to tylko ułamek oferty. Katalog polskiej marki obejmuje jeszcze inne armaturą łazienkową, jak umywalki, deszczownice z baterią natryskową, zestawy WC czy baterie. Deante to znakomity wybór ana lata.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.